Djemtë eliminojnë një konkurrente të ‘Përputhen’

Djemtë e Përputhen kanë eliminuar një konkurrente, raporton Express Rozë.

Me 8 vota për, Tola u eliminua nga ky program.

I prekur nga ky vendim ishte Albi, i cili kishte zhvilluar disa takime me të.

Ai tha se ka pasur afirmimet me Tolën, dhe kjo është arsyeja se pse ai u prek nga ky vendim.

Check Also

Ledri dhe Bardhi në bashkëpunim?

ledri Vula dhe Bardhi kanë bashkuar forcat për projektin e ardhshëm muzikor. Dueti i tyre …

Recent Comments

No comments to show.