Shkurte Fejza vjen në duet me këngëtarin e njohur (FOTO)

Shkurte Fejza dhe Nikolle Nikprelaj do të sjellin së bashku një duet muzikor.

Vet Shkurtja e ndau lajmin përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram, “Së shpejti kënga më e re” shkroi ajo në mbishkrimin e fotografisë.

Kënga është punuar në studion e Nikolle Nikprelaj. /Prive.al

Check Also

Rita Ora pozon pranë pllakës të vendosur në nder të saj e cila ka një kuptim të veçantë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, ka pozuar e buzëqeshur pranë një pllake për …

Recent Comments

No comments to show.