Biba – Izeti & Sabiti: Kurre mos e merr rrencin me veti kur tshkoni me nxane nuse

Dy humoristët e njohur Hasan Murseli, i njohur ndryshe edhe si mixha Bibë, dhe Simon Tanushi me emrin artistik Mikeli, kanë publikuare humorin e tyre të radhës në kanalin e tyre në Youtube./ALBANEWS.ORG/

Një mysafir i papritur arrin në fshat tek Mixha Bibë dhe gruaja e tij Eminja.
Qëllimi i tij është që të filmoj jetën në fshat dhe të mbledh informacion rreth antarëve të një familje .

E para kameres ata tregojnë se qfarë bëjnë gjatë ditës, sa antarë jetojnë në një shtëpi si dhe a ka harmoni familiare mes tyre.

Por ajo që bie në sy më së shumti është mungesa e lirisë së shprehjes ndaj gruas./ALBANEWS.ORG/

Për më shumë ndiqeni videon:

Check Also

Ramush Haradinaj nuk i mban lotët në varrimin e të vrarëve në Gllogjan (PAMJE)

Sot iu dha lamtumira e fundit dy nxënësve të fshatit Gllogjan që humbën jetën të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *