Dhëndrri sheherli shkon për herë t‘parë të miqtë n‘katun, ata e bëjnë për spital (VIDEO).

Dy humoristët e njohur Hasan Murseli, i njohur ndryshe edhe si mixha Bibë, dhe Simon Tanushi me emrin artistik Mikeli, kanë publikuare humorin e tyre të radhës në kanalin e tyre në Youtube, shkruan ALBANEWS.ORG/

Mikeli, një i ri nga qyteti i cili ëhstë martuar me një vajzë nga fshati, shkon për herë të parë të miqtë në fshat.

Ndryshimi i kulturave mes Mikeli që vjen nga qyteti, dhe familjarëve të gruas së tij që vijn nga fshati, nuk ju pëlqen fare këtyre të fundit.

Ata e bëjn për spital Mikelin i cili më pas ndryshon qasjen ndaj miqve të tij./ALBANEWS.ORG/

Për më shumë ndiqeni videon e plotë:

Check Also

Ramush Haradinaj nuk i mban lotët në varrimin e të vrarëve në Gllogjan (PAMJE)

Sot iu dha lamtumira e fundit dy nxënësve të fshatit Gllogjan që humbën jetën të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *