Biba & Martini: Vllavi i Zvicrrës ja ka shti kamerat në shpi vllavit në Kosovë me përcjellë (VIDEO)

Dy humoristët e njohur Hasan Murseli, i njohur ndryshe edhe si mixha Bibë, dhe Simon Tanushi me emrin artistik Mikeli, kanë publikuare humorin e tyre të radhës në kanalin e tyre në Youtube, shkruan ALBANEWS.ORG

Pas vizites në vendlindje, Martini fillon të shpreh pakënaqësitë e veta ndaj vëllaut ne Kosovë.
Ankesat nuk kan të ndalur, mirëpo vëllau i tij ”mixha Bibë” arsyetohet dhe e kundërshton qdo fjal të Martinit

E për t’ia dëshmuar faktet se pse është i pakënaqur me vëllaun e tij, Martini i tregon atij që i’a ka montuar kamerat në shtëpi dhe e përcjell në qdo moment.

Aty fillon të tensionohet situata mes vëllezërve.

Për më shumë ndiqeni videon:

Check Also

Vitia viziton Matin 1, premton lidhje të rrugës B më rrugën A

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Prishtinës, Arben Vitia, këtë të shtune ka vizituar …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *