Ju kujtohet 16 vjeçari që vishej si plak? Ja çfarë ka ndodhur me të (VIDEO – FOTO)

Është vetëm 16 vjeçar, por në paraqitje duket shumë më i moshuar.

Yll Raçi, nga Podujeva ka më shumë se një dekadë që nuk e heq plisin nga koka.

Madje si i pasionuar pas tyre, tashmë i ka mbledhur 8 të tillë.

Edhe veshja e dallon nga moshatarët e tij.

Me këtë paraqitje, Ylli po konsiderohet i denjë edhe për martesë. Ishte lajmi qe ishte transmetuar në Klan Kosova.

5 vite pas këtij lajmi djali nga Podujeve vazhdon të mbajë plisin ai çdo foto që poston në rrjetet sociale shihet me plis.

Ai se fundi ka marr pjesë edhe në videoklipin e artistin Arian Agushi, i njohur edhe si Gold AG.

Ylli, është tani aktiv edhe në rrjete sociale, me profil në Facebook e Instagram, ku edhe shpesh futet LIVE, shkruan RepublikaOnline.net

Shiheni disa foto të tij tani si 21 vjeçar.

Check Also

Shkurte Fejza vjen në duet me këngëtarin e njohur (FOTO)

Shkurte Fejza dhe Nikolle Nikprelaj do të sjellin së bashku një duet muzikor. Vet Shkurtja …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *